Kommunestyre 2019-2023

Medlemer Arbeiderpartiet

  • Erik Skjervagen
  • Elise Lauvrak
  • Nils Kristian Moe
  • Nils Vidar Pettersen
  • Torleiv Hvistendahl
  • Liv Nærum
  • Øyvind Kile
  • Ingunn Lauvrak
  • Rita Tuften Metveit

Varamedlemer Arbeiderpartiet

  • Gunn Marit Aslestad
  • Karl Rune Hansen
  • Marit Nygård Dale
  • Klara Rydland
  • Peter Gruszewski
  • Iselin Heimdal Skjervagen
  • John Kristian Lukassen
  • Aud Kristin Syvertsen Lukassen
  • Thorstein Wøllestad
  • Jan Ståle Knudsen

Medlemer Senterpartiet

  • Kjell Sverre Thoresen
  • Olav Fjellheim Kvipt
  • Anders Bergsland
  • Saamund Gjersund
  • Anne Snarteland
  • Ketil Kiland

Varamedlemer Senterpartiet

  • Svein Olaf Slyngstad
  • Pål Kjetil Kiland
  • Kristin Libjå
  • Janne Lunden Teksle
  • Arne Dag Lassemo
  • May Britt Bjaaland Festervoll
  • Tone Susanne Kvasjord
  • Lars Egil Libjå
  • Olav Bergland Haug

Medlemer Høgre

  • Tor Bendik Midtgarden
  • Evy Katrin Aamlid

Varamedlemer Høgre

  • Tarjei Aamlid
  • Tor Skræi
  • Olav Kjetil Greivstad
  • Lars Erik Gangsei
  • Inge Aamlid

Formannskap 2019–2023

Medlemer:

  • Erik Skjervagen, AP
  • Elise Lauvrak, AP
  • Nils Kristian Moe, AP
  • Kjell Sverre Thoresen, SP
  • Anne Snarteland, SP

Varamedlemer:

  • Nils Vidar Pettersen, AP
  • Torleiv Hvistendahl, AP
  • Liv Nærum, AP
  • Anders Bergsland, SP
  • Olav Fjellheim Kvipt, SP
  • Saamund Gjersund, SP
  • Ketil O. Kiland, SP

Hovudutval for oppvekst, kultur og omsorg 2019–2023

Medlemer:

  • Torleiv Hvistendahl, leiar, AP
  • Ingunn Lauvrak, nestleiar, AP
  • Rita T. Metveit, AP
  • Olav Fjellheim Kvipt, SP
  • Evy Katrin Aamlid, H

Varamedlemer:

  • Klara Rydland, AP
  • Gunn Marit Aslestad, AP
  • Øyvind Kile, AP
  • Janne L. Teksle, SP
  • Svein Slyngstad, SP
  • Tarjei Aamlid, H
  • Jon Markus Gjersund, H

Hovudutval for plan og miljø 2019–2023

Medlemer:

  • Liv Nærum, leiar, AP
  • Øyvind Kile, nestleiar, AP
  • Karl Rune Hansen, AP
  • Ketil O. Kiland, SP
  • Kristin Libjå, SP

Varamedlemer:

  • Gunn Marit Aslestad, AP
  • Klara Rydland, AP
  • Torleiv Hvistendahl, AP
  • Pål Kjetil Kiland, SP
  • Tone Susanne Kvasjord, SP
  • Arne Dag Lassemo, SP

Administrasjonsutval 2019–2023

Medlemer:

  • Nils Vidar Pettersen, leiar, AP
  • Kjell Sverre Thoresen, nestleiar, SP
  • Anne Serine Nærum, AP

Varamedlemer:

  • Erik Skjervagen, AP
  • Elise Lauvrak, AP
  • Kristin Libjå, SP
  • Saamund Gjersund, SP

Råd for eldre og menneske med nedsett funksjonsevne 2019–2023

Medlemer:

  • Berit Gulbrandsen, pensjonistlaget
  • Thor Storerud, pensjonistlaget
  • Bjørg Tordis Breivik, SAFO
  • Ingunn V. Holmegård, FFO
  • Rita Metveit, AP

Vara:

  • Helen Optjernsberget
  • Inge Homme
  • Karin M. Bergland
  • Aud S. Lukassen
  • Torleiv Hvistendahl AP

Kontrollutval 2019–2023

Medlemer:

  • Tor Bendik Midtgarden, leiar, H
  • Olav Gisle Noraberg, nestleiar, AP
  • Per Helge Seltveit, SP
  • Berit Gulbrandsen, AP
  • Astrid Jupskås, uavhengig

Varamedlemer:

  • Thorstein Wøllestad, AP
  • May Britt Bjaaland Festervoll, SP
  • Lars Erik Gangsei, H

Omstillingsprogrammet – styre 2019–2023

Medlemer:

  • Erik Skjervagen, leiar, AP
  • Elise Lauvrak, AP
  • Aslak Momrak, Fyresdal Næringsorganisasjon
  • Linda Aas, Fyresdal Næringsorganisasjon
  • Thomas Rekvik, Landbruksnæringa

Varamedlem med møteplikt og talerett:

  • Kjell Sverre Thoresen, SP

Fyresdal Ungdomsråd

Informasjon kjem etter kommunestyremøte 12. desember 2019.